نحوه ی خشک کردن میوه و سبزی خانگی

نحوه ی خشک کردن میوه و سبزی خانگی

دستگاه میوه خشک کن خانگی

میوه خشک کن ها در دنیای امروزی شامل خشک کن میوه کابینتی ،خشک کن میوه نقاله ای،پنوماتیک،کانتینیوس و… میباشد.خشک کن کابینتی
امروزه یکی از پر کاربرد ترین هاست این خشک کن ها با ظرفیت های مختلف و تناژ های متفاوت ورودی و خروجی دستگاه به بازار عرضه می شوند.

سه نوع ین دستگاه بسیار متداول بوده تک کابین،دو کابین،سه کابین که مناسب راه انداختن کسب کار می باشد.

گروه تولیدی ژینا گستر خاوران که همواره در پی افزایش کیفیت دستگاه های خود بوده توانسته با تولید دستگاه های میوه خشک کن صنعتی با رقبای خارجی خود رقابت کند.

سبزی خشک کن خانگی و نیمه صنعتی تک کابین

سبزی خشک کن خانگی تک کابین جز کوچکترین دستگاه حرفه ای برای تولید انواع محصولات خشک می باشد و با وجود وزن و حجم پایین مناسب تولیدی های کوچک و خانگی می باشد که با تولید محصولی با کیفیت می تواند به کسب کار شما رونق ببخشد.

شما می توانید با کمترین سرمایه یه کسب کار پر سود رو راه اندازی کنید اما در این راه حتما بخاطر داشته باشید که دستگاه ارزان قیمت و بی کیفیت شمارا نابود می کند.

راحت تر شدن کار کردن با این دستگاه به دلیل وجود سیستم های هوشمند و اتوماتیک،ایمنی بالای دستگاه مینی خشک کن به دلیل حساسیت کار در منزل وحضور کودکان و خردسالان،رنگ این دستگاه به گونه ای است ما میتوانید آن را در آشپزخانه ی خود قرار دهید.

خشک کن صنعتی میوه و سبزی دو کابینه
این دستگاه نمونه بزرگتر شده خشکن تک کابین هستش و با وزن حدود 600 کیلو گرم و در حدود 200 کیلوگرم ظرفیت ورودی برای میوه های مختلف دارد.

طول این دستگاه 1 متر بیشتر از خشک کن تک کابین هست،نحوه حمل این دستگاه با جرثقیل هستش اما برای جابجایی در متراژ کم و صاف می توان از چرخ هایی که در زیر دستگاه تبعیه شده است استفاده کرد.

شما میتوانید میواه هارا به صورت چیپسی وارد دستگاه کنید و در خروجی محصول چیپس میوه رو تحویل بگیرید
با کیفیت فوق العاده بالا مشعل که برای این دستگاه در نظر گرفته شده است از تولیدات شرکت ایران رادیاتور می باشد تا ما یک محصول تمام ایرانی رو داشته باشیم ما مفتخر هستیم که این محصول رو به خارج از کشور نیز صادر مکنیم تیم ژینا گستر خاوران در تلاش هست تا رقبای خارجی خود را پشت سر بگذارد.

پشنهاد ما به کسانی که قصد دارن تا یه کسب کار حرفهای تحت عنوان تولید چیپس میوه داشته باشن این هست که از دستگاه سه کابینه ما خرید کنن چون این دستگاه باداشتن سه ترولی با ظرفیت کلی 300 کیلوگرم ورودی جز بهترین هاست.

وزن بالای این دستگاه (حدود 900 کیلوگرم) لزوم استفاده از جرثقیل برای جابجایی را فراهم کرده است.
شاسی کشی و بدنه ی فوق قدرتمند این دستگاه طوری طراحی شده است که بتواند وزن بالایی راتحمل کند و شکل خود را حفظ کند و دفرمه نشود. بدنه به صورت پنل بندی ساخته شده است که به صورت ساندویچ پنل است و عایق بندی بسیار مناسبی دارد.

سیستم سیرکولاسیون این محصول بسیار قدرتمند و پیچیده می باشد که شامل کوره و تجهیزات مربوط به آن،جداره ها و اسپویلر ها،فن های دمنده و مکنده و سیستم های کنترلی فوق پیشرفته می باشد.

در آخر کسانی که به دنبال یک سرمایه گذاری امن و پرسود هستند می توانند باتهیه هرکدوم از این دستگاها به سود دلخواه خود برسند از آنجا که احتمال خرابی دستگاها پایین هستش و گارانتی معتبر و قوی نیز در پشت این دستگاها قارا دارد پس خیال شما از بابت پشتیبانی دستگاه راحت باشد.

قیمت دستگاه میوه خشک کن خانگی

قیمت دستگاه خشک کن خانگی

دستگاه خشک کندستگاه خشک کن میوهژینا گستر خاوران

آموزش خشک کردن میوهخشک کن خانگیخشک کن صنعنینحوه ی خشک کردن میوه و سبزی خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *