دستگاه میوه خشک کن خانگی

دستگاه خشک کن خانگی

دستگاه میوه خشک کن خانگی برای مصارف خانگی در حجم تولید پایین جهت خشک کردن انواع میوه ها و سبزیجات و گیاهان داروئی مورد استفاده قرار می گیرد.

امروزه میوه خشک به عنوان یکی از تنقلات پرطرفدار در سبد غذایی خانواده جای خود را باز کرده است.میوه های خشک شده در اکثر میهمانی ها و اعیاد و مناسبت ها مخصوصا شب یلدا بعنوان یکی از گزینه های اصلی روی میز می باشد. که علاوه بر سالم بودن و خوشمزه گی باعث رنگ بندی و زیبایی خاصی به تزئینات شما می دهند که نشان دهنده با سلیقه بودن میزبان می باشد.

قیمت دستگاه میوه خشک کن خانگی

از طرفی قیمت میوه خشک محدودیتی را برای خرید بوجود می آورد که باعث می شود اکثر افراد تمام مزایای میوه خشک را بخاطر قیمت نسبتا بالای آن نادیده بگیرند و از خرید میوه خشک خودداری نمایند.

اگر شما کدبانوی اقتصاد دانی باشید نه تنها از گزینه میوه خشک چشم پوشی نمی کنید بلکه منبع درآمدی نیز از این بستر بکر و نوپا برای خود و اطرافیانتان ایجاد می کنید، حتما می پرسید چگونه؟

شما می توانید با خرید دستگاه میوه خشک کن و تولید میوه خشک در منزلتان هم مصرف میوه خشک خود را و هم دوستان و آشنایان و بعضا فروش کلی تر را تامین کنید.

از زمانی که تصمیم به خرید دستگاه میوه خشک کن خانگی گرفتید تا لحظه خروجی گرفتن از دستگاه، کارشناسان ژینا ماشین  در کنار شما هستند تا با آرامش خاطر محصول خود را تهیه نمایید.

هت خرید دستگاه خشک کن میوه خانگی مشاهده دستگاه زیر به شما توصیه می شود.

ظرفیت ورودی دستگاه میوه خشک کن خانگی:

دستگاه های خشک کن میوه ما در سایزها و ظرفیت های مختلف از ۵۰ کیلو تا ۱۲۰۰ کیلو قابل تولید می باشند. کوچکترین سایز خشک کن ۵۰ کیلو در هر بارمی باشد و قابلیت استفاده در چند شیفت با توجه به نوع محصول را دارد . تعداد سینی ها دستگاه خانگی با ۱۶ سینی ۶۰ در ۶۰ می باشد که با توجه به سایز بزرگ آن می توان محصول زیادی در آن جای داد.

این میوه خشک کن با چند ظرفیت مختلف موجود می باشد. که از ۵۰  تا ۳۰۰ کیلو محصول تازه در هر بار استفاده برای کارگاه کوچک خانگی مناسب  می باشد.این میوه خشک کن دارای ۳۰ عدد سینی با ابعاد کلی و حدودی 150* 90* 90 می باشد..

میوه خشک کن خانگی را میتوان براحتی در منزل مورد استفاده قرار داد.

سوخت مصرفی میوه خشک کن خانگی:

اگر میزان سوخت مصرفی برای شما اهمیت زیادی دارد و به دنبال دستگاهی با مصرف انرژی پایین و دقت و سرعت بالا در خشک کردن هستید این دستگاه گزینه مناسبی برای شما خواهد بود،از طرفی هیچ محدودیتی برای انتخاب سوخت دستگاه ندارید. کلیه خشک کن ها دارای مدل گازی، برقی و گازوئیلی می باشد. در میوه خشک کن گازی خانگی با استفاده از چند لایه ورق جهت کاهش هدر رفت انرژی گرمایشی و همچنین استفاده از عایق حرارتی مناسب , هزینه های سوخت را به صورت چشمگیری کاهش داده است .

    سوخت دستگاه متناسب با سفارش گاز ,برق یا گازوئیل قابل تغییر می باشد

    برق مصرفی دستگاه های خشک کن تکفاز می باشد.

دارای تهویه مناسب و کیفیت بالای خشک کردن

با تعبیه ی چندین فن قوی سیستم گردش هوای پیشرفته و مناسب جهت خشک کردن میوه و سبزیجات در نظر گرفته شده و کیفیت محصول خروجی را بسیار افزایش داده است .

  • تنظیم دقیق دما و رطوبت و سرعت جریان هوا
  • جنس بدنه دوجداره پشم سنگ می باشد که دارای شاسی برای استحکام بیشتر می باشد.

دستگاه سبزی خشک کنژینا گستر خاوران

بهترین خشک کن میوهبهترین دستگاه خشک کن خانگیبهترین دستگاه خشک کن خانگی میوهبهترین روش خشک کردن میوهبهترین مارک خشک کنبهترین مارک خشک کن میوهبهترین مشاغل خانگیتجهیزات خط تولید چیپستولید چیپس میوهتولید چیپس میوه در منزلتولید میوه خشکتولیدکننده برتر دستگاه خشک کن میوهجدیدترین خشک کن های میوهچرا میوه خشکچیپس میوهخرید و فروش چیپس میوهخرید و فروش خشک کنخشک کن خانگیخشک کن خانگی میوهخشک کن صنعتیخشک کن صنعتی میوهخشک کن میوهخشک کن میوه نیمه صنعتیخشک کن هوشمند میوه و سبزیجاتخشککن خانگیدستگاه خشک کندستگاه خشک کن صنعتی هوشمند با کنترل از راه دوردستگاه میوه خشک کن صنعتیطریقه خشک کردن میوه در فرفروش حشک کن میوهقیمت دستگاه میوه خشک کنقیمت دستگاه میوه خشک کن خانگیقیمت میوه خشککارآفرینی در منزلکارخانه چیپس میوهمناسبترین خشک کنمیوه خشکمیوه خشک کردنمیوه خشک کنمیوه خشککن صنعتیمیوه های خشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *